Jak je to s cenami?

 

Cena pro osobní koučink, kdy řešíme posuny v oblasti rodiny, vztahů, osobních bloků apod. je 850,- Kč/hodina v kanceláři v Hradci Králové nebo on-line.

 

Cenotvorba pro manažerské konzultace odvisí od řady parametrů. Zjednodušeně řečeno - cenu Vám dokáži navrhnout až v okamžiku konkrétního zadání projektu. V zásadě lze vyjít jak z pohledu hodinových sazeb, tak z pohledu ceny za uskutečněný projekt, eventuelně z počtu účastníků. Na cenu má vliv objem zakázky, stejně jako její náročnost na přípravu a desítky dalších možných vlivů. Proto poprosím - máte-li zájem o nabídku, zavolejte mi nebo mi popište zadání a zašlu Vám nabídku. Kdybych nerozuměl, domluvím se s Vámi na dopřesnění zadání a osobní schůzce.

 

V případě, že budete mít zájem využívat svoje prostory, dovolím si je nejprve vidět a posoudit jejich vhodnost pro daný účel. Některé prvky mé práce mají vysoké nároky na zajištění klidu pro účastníky a pokud by prostor nebyl plně vhodný, výrazně by se to mohlo promítnout na výsledku. A výsledek je to, co mé klienty většinou velmi zajímá....

Pokud je Vaším zadáním získat nejlevnější nabídku, ve které nebude primárním cílem kvalita odvedené práce, poprosím, nesměrujte poptávku ke mně. Každý může zvážit, zda chce využít např. pojišťovnou hrazenou péči o svůj chrup, nebo zda využije nabídku, která nebude nejlevnější. Oba tyto směry mi přijdou potřebné a nijak nezpochybňuji potřebu základní péče.

 

 

 

kliknutím  zde se přesunete na hlavní stránku

COPYRIGHT 2016